Dobrze wiemy, że włosy są nie tylko ozdobą, ale także ważnym elementem Twojego samopoczucia. Nasze peruki zostały stworzone z myślą o Tobie, by dostarczyć Ci wygodę, naturalny wygląd i pewność siebie. Warto pamiętać, że peruki to delikatne produkty, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Dbając o nie, możesz przedłużyć ich trwałość i zachować ich naturalny wygląd. Dlatego też polecamy korzystanie z naszych kosmetyków, które zostały stworzone specjalnie w tym celu. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w zadbaniu o swoją perukę, możesz oddać ją w nasze ręce, a my zregenerujemy ją i poddamy odpowiedniej pielęgnacji. 

Serwis

Usługa pielęgnacji Usługa pielęgnacji
Producent: NAH
Cena:

80,00 zł

szt.
zobacz więcej
Usługa regeneracji Usługa regeneracji
Producent: NAH
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej

Zajmiemy się Twoją peruką

Usłudze tej podlegają zarówno modele wykonane z włosów syntetycznych, jak i włosów naturalnych. Pielęgnacja peruki obejmuje czyszczenie przez przynajmniej 30 minut w kąpieli ze specjalnym szamponem, który dogłębnie oczyszcza z kurzu, produktów stylizacyjnych i innych zanieczyszczeń. Usługa ta obejmuje także kąpiel balsamiczną i suszenie w powietrzu.

Regeneracja peruk – szczegóły

W naszej pracowni zajmujemy się również regeneracją peruk. Polega ona na poddaniu peruki działaniu profesjonalnych kosmetyków oczyszczających oraz ochronnych. Pierwszym etapem regeneracji jest dokładne oczyszczenie włosów z sebum, brudu, kurzu oraz resztek kosmetyków stylizacyjnych. Następnie na włosy aplikowane są produkty ochronne, które zabezpieczą włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem wysokiej temperatury czy wilgoci.

Dodatkowe informacje

Zajmujemy się pielęgnacją i regeneracją peruk, które zostaną wysłane na adres naszej pracowni w Gliwicach. Usługę świadczą osoby doświadczone w przemyśle perukarskim, które doskonale wiedzą, jak obchodzić się z perukami, aby ich nie zniszczyć, lecz przedłużyć ich trwałość. Ponadto bardzo dbamy o jak najkrótszy czas realizacji zleceń.

Prosimy jedynie o dołączenie do paczek adresu kontaktowego, na który będziemy mogli odesłać zregenerowane oraz wypielęgnowane peruki. Prosimy też o dołączenie numeru telefonu, abyśmy mogli poinformować o postępach prac.

Czas zadbać o perukę – pozwól nam to zrobić!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl